آموزش نصب و راه اندازی دزدگیر اماکن, اخبار و مقالات دزدگیر اماکن, مشاوره خرید دزدگیر اماکن, مقالات

۶ دلیل برای نصب سیستم اعلام سرقت

دلایل نصب دزدگیر

باور عموم مردم از بکارگیری سیستم های اعلام سرقت به دام انداختن سارقین است. در کشور ما از قدیم الایام سیستم های حفاظتی با نام و واژه غلط دزدگیر اماکن در یادها مانده است اما در واقع این سیستم ها هشدار دهنده هایی هستند که به غیر از اعلان خطر عامل باز دارنده موثری در قبال وقوع حوادث بشمار میروند. دزدگیر اماکن علاوه بر اینکه مهمترین عامل بازدارنده کاهش سرقت است در برخی مواقع امنیت جانی افراد را نیز تامین میکند.  باید یادآور شویم که حفظ امین خانه و محیط کار یکی از کارهای موثری است که سیستم های اعلام سرقت انجام میدهند. در ادامه ۶ دلیل اصلی برای نصب دزدگیر در اماکن شخصی و سازمانی را شرح خواهیم داد.

حفظ حریم شخصی و جلوگیری از ورود غیر مجاز

عامل بازدارندگی دزدگیر از ورود به محدوده شخصی افراد تا حد بالایی جلوگیری خواهد کرد. بر طبق آمار ۸۰ درصد سرقت ها در زمان ترک صاحب خانه و یا هنگام خواب صورت میگیرد.

نصب دزدگیر اماکن و ایمنی در قبال آتش سوزی

با اتصال آشکار سازهای حریق به برخی دزدگیر های اماکن میتوان علاوه بر هشدار سرقت از وقوع آتش سوزی در محیط جلوگیری کرد تا از آسیب های ناشی از حریق ممانعت بعمل آورد.

نصب دزدگیر در اماکن مهم و حفظ سرمایه های اندوخته

با نصب دزدگیر در اماکن شخصی میتوان از اموال خود در خانه و محیط کار محافظت کرد. سارقین در بدو ورود به منازل به دنبال یافتن طلا، پول و اشیاء گرانبها هستند.

ارزشمندی محیط شخصی

قطعا محیط مجهز به سیستم امنیتی از جمله دزدگیر اماکن، سیستم اعلام حریق، دوربین های مداربسته و یا آیفون های تصویری هنگام معاملات فروش و یا اجاره از برتری حائز اهمیتی نسبت به سایر مکان ها برخوردار هستند.

نصب دزدگیر اماکن جهت حفاظت از حیوانات خانگی

نصب دزدگیر اماکن و بکار گیری سنسور های تشخیص حیوانات که در نبود ساکنین علاوه بر حفاظت از محیط به تحرک حیوانات خانگی نظیر سگ و گربه حساس نیستند و بدین طریق میتوان از سلامت حیوانات خانگی نیز محافظت کرد.

امکان دریافت گزارشات ورود و خروج به محیط

در محیط های پرتردد و بخصوص اماکن اداری با نصب هشدار دهنده های اعلام سرق علاوه بر حفظ امنیت میتوان گزارشات ورود و خروج به محیط را بق ساعت و تاریخ ثبت و در مواقع خاص مرور کرد.

دیگر مقالات مربوط به دزدگیر اماکن

انواع دزدگیر اماکن
بهترین مارک دزدگیر اماکن
پیشگیری از سرقت منزل
انتخاب بهترین دزدگیر منزل
انواع سنسورهای تشخیص حرکت
دزدگیر اماکن بی سیم
معرفی دزدگیر اماکن به زبان ساده
چه مواقعی از چشم بی سیم استفاده نکنیم
اساس کار حسگر مادون قرمز
راهنمای عملکرد سنسور تشخیص حرکت
ضرورت نصب دزدگیر اماکن
آژیر بی مورد در سیستم های دزدگیر اماکن

نظر و یا سوالی دارید، بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *