روش های ارسال کالا

برای ما با بسیار اهمیت است که سفارش شما بسته بندی صحیح و ایمن داشته باشد و ارسال کالا در زمان کوتاه و باحداقل هزینه باشد. به دلیل اینکه بردهای الکترونیکی استفاده شده در محصولات حفاظتی و نظارتی حساس هستند. در جهت تضمین سلامت کالا تا مقصد، تمام تلاش خود را خواهیم کرد. قبل از ارسال سفارش، کارشناسان فناوران پارسا با شما تماس گرفته و هماهنگی های لازم در خصوص روش ارسال کالا انجام خواهد شد. ما فقط یک فروشگاه مجازی نیستیم و امکان مراجعه حضوری برای شما مشتری عزیز وجود دارد. با هماهنگی قبلی میتوانید درب انبار و یا فروشگاه ما کالای خود را تحویل بگیرید. ارسال کالا در شهر تهران بدین صورت است. (شنبه تا چهارشنبه تا قبل از ساعت 16 . پنج شنبه تا ساعت 12) ارسال کالا از طریق پیک موتوری و کمتر از دو ساعت صورت میگیرد. ارسال کالا به شهرستانها بدین صورت است. (شنبه تا چهارشنبه تا قبل از ساعت 14 . پنج شنبه تا ساعت 11:30) حداکثر زمان ارسال کالا 24 تا 48 ساعت خواهد بود و تحویل مرسولات شما به روشهای زیر صورت میگیرد.

ارسال از طریق باربری

این روش ارسال هم برای بارهای کم حجم و هم برای بارهای حجیم و سنگین مناسب است و در اکثر مواقع هزینه ارسال بار از شهر مبدا تا شهر مقصد واقعی و مناسب است پوشش بیمه ای خسارت نیز بر اساس ارزش ریالی اعلام شده به متصدی باربری تعلق میگیرد. زمان ارسال بسته در این روش به زمان حرکت کامیون های حمل بار وابسته است.

ارسال از طریق تیپاکس

ارسال کالا در این روش توسط سرویس درب به درب شرکت تیپاکس صورت میگیرد. مشتریان سفارش خود را درب منزل و یا محل کار دریافت میکنند. بطور کلی ارسال سفارش به شهرهای نزدیک حداکثر 24 ساعت زمان میبرد. همچنین شهرهای دور حداکثر 72 ساعت بعد، سفارش خود را تحویل خواهند گرفت. در این نوع ارسال امکان رهگیری مرحله به مرحله وجود دارد و اعلام هزینه، ساعت ارسال و دریافت و اطلاعات بار بطور کامل از طریق پیامک به اطلاع فرستنده و گیرنده خواهد رسید.

ارسال از طریق پست

یکی از رایج ترین روش های ارسال محموله استفاده از خدمات شرکت پست است. تعرفه خدمات پستی از نوع عادی، سفارشی و پیشتاز بر اساس منطقه جغرافیایی محاسبه میگردد. مدت زمان تحویل بسته بین 2 تا 6 روز است. پوشش بیمه بار به مراتب معتبر تر از ناوگان های حمل و نقل بار و اتوبوسرانی است. برای ارسال محموله ازین طریق ارائه کد پستی 10 رقمی هنگام ارسال کالا و ارائه کارت شناسایی معتبردر زمان دریافت کالا الزامی است. هزینه ارسال پستی کالا پیش از تحویل کالا به اداره پست محاسبه میشود. این هزینه بر حسب وزن و ابعاد و مسافت مبدا تا مقصد محاسبه میشود. کلیه هزینه ها قبل از ارسال کالا به خریدار اعلام میگردد. از مهمترین مزایای این ارسال، رهگیری مرحله به مرحله محموله توسط سامانه رهگیری مرسولات پست میباشد. سفارش پستی تنها ویژه مرسولات کم حجم و سبک است.

ارسال از طریق ترمینال

این روش برای بارهای سبک و اولویت “دریافت فوری” مناسب است اما برای ارسال بارهای سنگین و حجیم هزینه ارسال مناسب نیست همچنین در صورت آسیب رسیدن به مرسوله پوشش بیمه ای خسارت محدود است. زمان ارسال در این روش به زمان حرکت اتوبوس های مسافربری وابسته است.

سرویس پرداخت درب منزل

شما میتوانید سفارش خود را از طریق پیک دریافت کرده و سپس وجه مرسوله را پرداخت نمائید. ارائه “سرویس پرداخت پس از تحویل” فقط در شهر تهران امکان پذیر است.

ارسال از طریق حمل و نقل هوایی

این روش برای مسافت های طولانی و شهر های دور کاربرد دارد و نرخ کرایه با توجه به وزن محموله محاسبه و به مشتری اعلام میشود. سفارشات با حجم بالا و سنگین بصورت پسکرایه (پرداخت هزینه ارسال در مقصد) تحویل ناوگان حمل و نقل خواهد شد سلامت کالا طبق بسته بندی اصولی توسط متصدی انبار فنی مهندسی پارسا تضمین میگردد و مشتری باید درصورت وجود خرابی و یا شکستگی از تحویل کالا امتناع کند. صدمات احتمالی هنگام حمل و نقل کالا به عهده شرکت حمل و نقل بوده و تمامی مرسولات این مجموعه شامل پوشش بیمه ای هستند مزایای ارسال هوایی: ارسال سریع، بسته بندی استاندارد پوشش بیمه ای واقعی از مزایای اینگونه ارسال بشمار میرود.