برای ما با اهمیت است که سفارش شما بسته بندی صحیح و ایمن داشته باشد. و ارسال کالا در زمان کوتاه و باحداقل هزینه باشد. به دلیل اینکه بردهای الکترونیکی استفاده شده در محصولات حفاظتی و نظارتی حساس هستند. در جهت تضمین سلامت کالا تا مقصد، تمام تلاش خود را خواهیم کرد. قبل از ارسال سفارش، کارشناسان فنی مهندسی پارسا با شما تماس میگیرند. و هماهنگی های لازم در خصوص روش ارسال کالا انجام خواهد شد. ما فقط یک فروشگاه مجازی نیستیم. به همین علت در صورت درخواست مشتری، امکان مراجعه حضوری برا شما مشتری عزیز وجود دارد. با هماهنگی قبلی میتوانید درب انبار و یا فروشگاه ما کالای خود را تحویل بگیرید. ارسال کالا  در شهر تهران بدین صورت است. (تا قبل از ساعت 16 شنبه تا چهارشنبه و قبل از ساعت 12 پنج شنبه ها) ارسال کالا از طریق پیک موتوری و وکمتر از دوساعت صورت میگیرد. ارسال کالا به شهرستانها بدین صورت است. (تا قبل از ساعت 14 شنبه تا چهارشنبه و قبل از ساعت 11 پنج شنبه ها) ارسال کالا به روشهای زیر صورت میگیرد. و حداکثر زمان ارسال کالا 24 تا 48 ساعت خواهد بود.

 

ارسال کالا از طریق ترمینال

این روش برای بارهای سبک و اولویت دریافت فوری مناسب است ولی برای ارسال بارهای سنگین و حجیم هزینه ارسال مناسب نیست همچنین در صورت آسیب رسیدن به مرسوله پوشش بیمه خسارت محدود است. زمان ارسال در این روش به زمان حرکت اتوبوس های مسافربری وابسته است.

 

ارسال کالا از طریق باربری

این روش ارسال هم برای بارهای کم حجم و هم برای بارهای حجیم و سنگین مناسب است و در اکثر مواقع هزینه ارسال بار از شهر مبدا تا شهر مقصد واقعی و مناسب است پوشش بیمه ای خسارت، بر اساس ارزش ریالی اعلام شده به متصدی تحویل کالا صورت میگیرد. زمان ارسال بسته در این روش به زمان حرکت کامیون های حمل بار وابسته است.

 

تحویل بار به انبار اداره  پست

یکی از رایج ترین روش های ارسال بسته استفاده از خدمات شرکت پست ج ا ایران است. خدمات پستی از نوع عادی،سفارشی و پیشتاز بر اساس منطقه جغرافیای مدت زمان تحویلی بین 2 تا 6 روز دارد. پوشش بیمه بار به مراتب معتبر تر از ناوگان های حمل و نقل بار است. برای ارسال محموله ازین طریق ارائه کد پستی 10 رقمی هنگام ارسال کالا و ارائه کارت شناسایی معتبردر زمان دریافت کالا الزامی است. هزینه ارسال پستی کالا پیش از تحویل کالا به اداره پست محاسبه میشود. تاین هزینه بر حسب وزن و ابعاد و مسافت مبدا تا مقصد محاسبه میشود. کلیه هزینه ها قبلاز ارسال کالا به خریدار اعلام میگردد.

روش ارسال سفارش از طریق پست

پس از واریز مبلغ فاکتور و هزینه های ارسال به حساب فروشگاه، مرسوله تحویل اداره پست خواهد شد. از مهمترین مزایای این ارسال، رهگیری مرحله به مرحله محموله توسط سامانه رهگیری مرسولات پست میباشد. سفارش پستی تنها ویژه مرسولات کم حجم و سبک است. مزایای ارسال پستی: ارسال سریع حذف هزینه های داخل شهری بسته بندی استاندارد پوشش بیمه ای

 

سرویس پرداخت در محل

شما میتوانید سفارش خود را از طریق پیک ویژه مجموعه دریافت کرده و سپس وجه مرسوله را پرداخت نمائید. ارائه این سرویس فقط در شهر تهران امکان پذیر است مزایای سرویس پرداخت در محل: پرداخت نقدی پرداخت با کارت خوان سیار پرداخت پس از تحویل کالا

 

تحویل بار به نمایندگی های تیپاکس در محدوده انبار

ارسال کالا در این روش توسط سرویس درب به درب شرکت تیپاکس صورت میگیرد. مشتریان سفارش خود را درب منزل و یا محل کار دریافت میکنند. در این روش ارسال، مبلغ سفارش پیش از حمل کالا باید توسط مشتری پرداخت گردد. بطور کلی ارسال سفارش به شهرهای نزدیک حداکثر 24 ساعت زمان میبرد. همچنین شهرهای دور حداکثر 72 بعد سفارش خودرا تحویل خواهند گرفت.

 

ارسال سفارش از طریق حمل و نقل هوایی

این روش برای مسافت های طولانی و شهر های دور کاربرد دارد و نرخ کرایه با توجه به وزن محموله محاسبه و به مشتری اعلام میشود. سفارشات با حجم بالا و سنگین بصورت پسکرایه (پرداخت هزینه ارسال در مقصد) تحویل ناوگان حمل و نقل خواهد شد سلامت کالا طبق بسته بندی اصولی توسط متصدی انبار فنی مهندسی پارسا تضمین میگردد و مشتری باید درصورت وجود خرابی و یا شکستگی از تحویل کالا امتناع کند. صدمات احتمالی هنگام حمل و نقل کالا به عهده شرکت حمل و نقل بوده و تمامی مرسولات این مجموعه شامل پوشش بیمه ای هستند مزایای ارسال هوایی: ارسال سریع حتی شهر های دور حذف هزینه های داخل شهری بسته بندی استاندارد پوشش بیمه ای