نحوه پرداخت و تسویه حساب کالا

تسویه حساب درب منزل

پرداخت در محل تنها ویژه سفارشات شهر تهران است و در این نحوه پرداخت هنگام تحویل کالا باید تمامی مبالغ فاکتور تسویه شود. سعی بر آن داریم تا در کوتاه ترین زمان سفارش شما را ارسال کنیم. سفارشات بیش از ده میلیون ریال باید قبل از ارسال تسویه کامل شود. حتی الامکان از پرداخت وجه نقد به پیک حامل بار خودداری کنید و مبالغ را توسط واریز بانکی تسویه بفرمائید. در صورت هرگونه خراب کاری، شکستگی و آسیب فیزیکی از تحویل بار خودداری کنید. هرگونه مشکلی را فوری و بصورت تلفنی با مجموعه فنی مهندسی پارسا در میان بگذارید. جهت جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی توصیه میکنیم در صورتی که به صورت غیر حضوری، وجه فاکتور خو را پرداخت کرده اید هنگام دریافت کالا کارت شناسایی معتبر به همراه داشته باشید.

نحوه پرداخت به شیوه کارت به کارت

قبل از هر چیز لازم است بدانید جهت انجام واریز کارت به کارت داشتن رمز دوم پویا ضروری است. رمز دوم بین 5 تا 12 رقم است. در صورتی که کارت شما رمز دوم ندارد میتوانید از طریق نزدیکترین دستگاه ATM یا همان خود پردازهایی که در جلوی بانکها هستند اقدام به تخصیص رمز دوم پویا به کارت بانکی خود نمائید. جهت تسریع در امر سفارش توصیه میکنیم سفارشات خود را بصورت کارت به کارت پرداخت کنید و شماره پیگیری خود را بصورت تلفنی در اختیار بخش فروش قرار داده تا به محض واریز وجه، فاکتور صادر شده و کالا بسته بندی و به آدرس شما ارسال شود. اگر نیاز به آموزش کارت به کارت از طریق دستگاه خود پرداز را دارید اینجا را مطالعه کنید یکی از ساده ترین و سریع ترین نحوه پرداخت پرداخت وجه بصورت آنی استفاده از اپلیکیشن های پرداخت است. از پرکاربرد ترین و معتبر ترین اپلیکیشن های انتقال وجه اپلیکیشن آپ است که میتوانید از اینجا دانلود کنید و آموزش استفاده از آن را نیز در این ویدئوی آموزشی ببینید.

نحوه پرداخت از طریق درگاه آنلاین ID PAY

با استفاده از درگاه پرداخت آنلاین ID PAY بدون مراجعه به شعب بانک و به راحتی، میتوانید تا سقف 50 میلیون تومان از وب سایت فناوران پارسا خرید کنید. در واقع آی دی پی یک درگاه پرداخت وجه و نوعی کارت خوان مجازی به شمار میرود. پس از ورود به درگاه مبلغ سفارش را وارد کرده و پس از درج مشخصات کارت بانکی اقدام به پرداخت وجه نمائید. برای استفاده از این سرویس فرقی نمی کند که شما در چه بانکی حساب دارید. در هرکدام از بانک های کشور و هر نوع حسابی (جاری، پس انداز، سپرده و …) که داشته باشید می توانید از آیدی پی استفاده کنید.

نحوه پرداخت مبلغ از درگاه بانکی

توسط این سرویس سفارش شما بصورت آنلاین از طریق وب سایت به صفحه بانکی منتقل میشود و پس از دریافت تاییدیه مالی توسط بخش فروش در صورتی که سفارش قبل از ساعت 14 ثبت شده باشد در اکثر مواقع پروسه صدور فاکتور، بسته بندی و ارسال کالا در همان روز انجام خواهد شد.