آموزش نصب و راه اندازی دوربین مدار بسته, اخبار و مقالات دوربین مدار بسته, مشاوره خرید دوربین مدار بسته, مقالات

بالاخره چه دوربین بخرم؟

چه دوربینی بخرم

بالاخره چه دوربینی بخرم ؟ چقدر باید بودجه برای خرید و نصب دوربین مداربسته اختصتص بدم؟ برای انتخاب یک دوربین مداربسته مناسب چه اقداماتی باید انجام داد؟ اولین سوالی که ذهن مشتریان را درگیر میکند این است که دوربین مداربسته مناسب برای محیط آنها چه فاکتور هایی باید داشته باشد. و به چند دوربین مداربسته نیاز دارند. پیشنهاد ما اینست که قبل از هرچیز نیاز سنجی کنیم و البته تحقیق و پرسش در زمینه سیستم های نظارت تصویری را نباید فراموش کرد.

انتخاب دوربین مداربسته مناسب

بودجه لازمه را مشخص کرده و با توجه به آن از کارشناس دوربینهای مداربسته تقاضای برآورد هزینه و پیش فاکتور کنید. دوم اینکه سطح توقع خود را از دوربین مداربسته را مشخص کنید ! چرا که رزولوشن دوربین ها عامل اصلی در تعیین و برآورد قیمت سیستم نظارت تصویری خواهد بود. اهمیت به این موارد ضروری است: میزان بودجه ما سطح انتظار ما از دوربین مداربسته انتخاب فروشنده مطمئن خرید کالای با اصالت ضمانت و خدمات پس از فروش واقعی در صورتی که به دوربین پلاک خوان با قابلیت هایی نظیر تشخیص چهره نیاز دارید سعی کنید حتما از دوربین های مداربسته تحت شبکه استفاده کنید فراموش نکنید که دوربین های تحت شبکه یا همان ip به مراتب قیمت گرانتری نسبت به دوربین های آنالوگ و یا AHD دارند.

حساسیت شما در مورد سیستم مداربسته چیست؟

افراد حساس و نکته سنج باید در نظر داشته باشند که جدا از تفکیک پذیری و رزولوشن بالا و قابلیت های نرم افزاری، دوربین مداربسته مناسب در شناسایی سوژه بخصوص چهره انسان کمک بسیاری خواهد کرد. سری جدید دوربین های تحت شبکه هوشمند قابلیت تشخیص و اسکن چهره، شمارشگر افراد، ورود به محدوده غیر مجاز و عبور از خط را با جزئیات و دقیق ثبت میکنند. در موسسات مالی و فروشگاه های زنجیره ای ضرورت استفاده از دوربین مداربسته تحت شبکه بیشتر حس میشود.

دیگر مقالات ما

تاریخچه دوربین مداربسته
انواع دوربین مدار بسته
بالاخره چه دوربین بخرم؟
برآورد هزینه خرید و نصب دوربین مداربسته
خرید پک دوربین مداربسته برد یا باخت
دوربین مدار بسته ارزان قیمت
راهنمای انتخاب dvr
8 دلیل استفاده از هارد دیسک های مخصوص سیستم نظارت تصویری
انتخاب نمایشگر مناسب برای دوربین مدار بسته

نظر و یا سوالی دارید، بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *