آموزش نصب و راه اندازی دوربین مدار بسته, اخبار و مقالات دوربین مدار بسته, مشاوره خرید دوربین مدار بسته, مقالات

خرید پک دوربین مداربسته برد یا باخت

خرید پک دوربین مداربسته

خرید پک دوربین مداربسته برد یا باخت

طی سالهای اخیر عامه مردم جهت تامین امنیت و نظارت بر محیط پیرامون خود به خرید پک دوربین مداربسته بصورت آماده روی آورده اند . فروش پک بجای کالای خاص! پک هایی با متعلقات دوربین، دستگاه ضبط تصویر ، هارد دیسک و لوازم جانبی همچون کابل تصویر و آداپتور و… راهکاری برای مجاب کردن مشتری برای خرید محصول به انتخاب خود فروشنده…!!!! به دلایل فنی و کارشناسی  خرید پک دوربین مداربسته را در همه حال و هر جا توصیه نمیکنیم… به چه دلیل ؟! با فنی مهندسی پارسا همراه باشید…

انتخاب کالا با توجه به در نظر گرفتن منافع فروشنده…

از معایب خرید پک دوربین مداربسته آگاه باشید. حتی شرکت های معتبری چون bosch، avigilon، و حتی سیسکو و یا اکسیس نیز در مواقعی اقدام به فروش این پکیج ها کرده اند. اغلب خریداران اطلاعات دقیقی از این سیستم ها ندارند و که در نتیجه این مقوله سود رسانی قابل قبولی برای فروشنده دارد و آنها میتوانند سهم بالایی از فروش را در بازار بی حوصله ایران داشته باشند. طبق آمار جامعه شناسی درون مرزی، ایرانیان جزو بی حوصله ترین افراد دنیا بشمار میروند و همینطور در مورد خرید یک کالا میخواهند زودتر از قیمت آن مطلع شده و به نتیجه نهایی برسند و در طول پروسه خرید اکثر افراد به تنها چیزی که اهمیت نمیدهند کیفیت کالا ها و امکان مقایسه آنها با یکدیگر است. در اکثر مواقع خرید پک های آماده دوربین مداربسته که اغلب با پیشنهادات وسوسه برانگیزی توام هستند به مشتریان توصیه نمیشود.

خرید پک دوربین مداربسته پذیرش بی چون و چرا

با توجه به نیاز های متفاوت خریداران دوربین مداربسته اینگونه پکیج ها قدرت انتخاب و انعطاف پذریری در امر خرید را به متقاضیان نمیدهد و برای استفاده های خاص  و نظارت دقیق کاربرد چندانی ندارند.

کالای بدون ویژگی منحصر بفرد

اصولا تمامی کالاهایی که در پکیج دوربین مداربسته معرفی و ارائه میشوند کالای برگزیده و موفقی نیستند و اغلب تجهیزاتی از رده خارج هستند و تصویر مطلوبی نداشته و یا از استاندارد و تکنولوژی سطحی امروزی برخوردار نیستند. و اغلب آنها قابلیت گسترش ندارند و در آینده خریدار را دچار محدودیت های فراوانی خواهند کرد.

پک آماده دوربین مداربسته و محدودیت ارتقا

خریدار پک های آماده دوربین، گوش به فرمان فروشنده است. فراموش نکنید که هنگام خرید باید در مورد گسترش سیستم در آینده و خدمات پس از فروش این تجهیزات اطمینان حاصل کرد.

پکیج دوربین مداربسته اغلب بی اعتبار و تضمین نشده

این مورد بر حسب داده های آماری بازار داخلی دوربین مداربسته به دست آمده، ضمانت های شفاهی هنگام فروش و ادعای فروشنده مبنی بر ضمانت تعویض که در عمل بی اساس است و خریدار اغلب هنگام مراجعه به گارانتی با انواع و اقسام دلیل و توجیه بی منطق مواجه شده و دست آخر مجبور به خداحافظی با فروشنده و بعضا با برند مربوطه خواهد شد. در کل ما خریداران را از استفاده این پک ها منصرف نمیکنیم ولی توصیه میکنیم با اگاهی انتخاب کنید و با اطمینان خرید کنید. مواردی همچون کیفیت دوربینها و دستگاه ضبط کننده، گارانتی واقعی و معتبر، خدمات پس از فروش مداوم و حفظ کیفیت تجهیزات و طول عمر مفید آنها و… از اصلی ترین مورادی است که هر خریدار باید پیش از معامله با فروشنده، بیاد داشته باشد.

محتویات پک دوربین مداربسته

دستگاه nvr دوربین مداربسته به تعداد کانال ها کابل رابط HDMI موس بی سیم آنتن های بی سیم دفترچه راهنما سی دی برنامه

پک آماده دوربین در سایت های خارجی

قیمت خرید پک دوربین مداربسته را میتوانید در سایت foscam مشاهده کنید.

دیگر مقالات دوربین مدار بسته

تاریخچه دوربین مداربسته
انواع دوربین مدار بسته
بالاخره چه دوربین بخرم؟
برآورد هزینه خرید و نصب دوربین مداربسته
خرید پک دوربین مداربسته برد یا باخت
دوربین مدار بسته ارزان قیمت
راهنمای انتخاب dvr
8 دلیل استفاده از هارد دیسک های مخصوص سیستم نظارت تصویری
انتخاب نمایشگر مناسب برای دوربین مدار بسته

نظر و یا سوالی دارید، بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *