آموزش, آموزش نصب و راه اندازی دزدگیر اماکن, اخبار و مقالات دزدگیر اماکن, مشاوره خرید دزدگیر اماکن, مقالات

مقایسه دو چشمی وزنی تیتان TITAN DL & TITAN AG

چشمی وزنی تیتان

معرفی چشم دزدگیر تیتان TITAN

شباهت های دو چشمی وزنی تیتان TITAN

چشمی وزنی تیتان محصول کشور بلغارستان که یکی از پرفروش ترین چشمی های وزنی موجود در بازار است. این چشمی دارای گرید 2 اروپا و دارای استاندارد EM50130  می باشد. همچنین دارای دو سری TITAN AG و TITAN DL و دارای تفاوت ها و شباهت هایی می باشد.
در ادامه به مقایسه این دو چشمی محبوب و با کیفیت می پردازیم.

هر دو چشمی دارای ولتاژ کاری ۹ تا ۱۸ ولت DC می باشند و جریان مصرفی شان کمتر از ۱۰ میلی آمپر می باشد. این دو سنسور مجهز به مدار Anti RFI , Anti EMI هستند. این ویژگی سبب میشود که این سنسورها را در برابر امواج و ولتاژهای ناخواسته مقاوم و از آنها محافظت کند.
همچینین این چشمی ها تا ۶۵۰۰ لوکس نوری را در محیط های پرنور تحمل می کنند و در محیط های تاریک نیز بدون هیج مشکلی کار می کنند. برد مفید این سنسورها تا ۱۵ متر و ارتفاع نصب ۱.۵ تا ۳.۶ متر می باشد. بهترین ارتفاع برای نصب این سنسور ۲.۱ متر است.

تفاوت دو سنسور وزنی TITAN DL & TITAN AG

چشمی TITAN DL دارای یک سری کامپایلر دیجیتال و ۶ سری تنظیم حساسیت می باشد که از طریق این جمپرها میتوانید از level 1 تا level 7 حساسیت سنسور را تنظیم کنید و از وزن ۱۲ کیلو تا ۲۰ کیلو قابل تنظیم است. درصورتیکه چشمی TITAN AG فقط روی ۱۲ کیلو تنظیم میشود.
این دو سنسور تفاوت دیگری باهم ندارند. 🙂

اگر قصد خرید این دو سنسور را دارید٬ فناوران پارسا با در نظر گرفتن شرایط محیط نصب به شما کمک میکند تا بهترین و لذت بخش ترین انتخاب را داشته باشید.

در این لینک میتوانید انواع چشم های شرکت teletek  را مشاهده نمایید و در مورد آنها اطلاعات جامعی کسب کنید.

نظر و یا سوالی دارید، بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *