عملکرد دزدگیر اماکن ۸ حافظه

این سیستم یک دزدگیر ارزان ولی با کیفیت از نوع آژیری است و عملکرد بسیار ساده ای دارد قابلیت ثبت کرده ۸ شماره تلفن را دارد که بر روی هر کدام از حافظه ها می توان یک شماره تلفن ۱۶ رقمی اعم از شماره خط ثابت و موبایل را ثبت کرد تا در صورت لزوم تماس خودکار از طریق تلفن کننده ۸ حافظه صورت گیرد.
در صورتی که تلفن کننده تحریک شود ( دستگاه مرکزی دزدگیر آژیر بکشد ) ، شماره گیر دزدگیر با شماره تلفن های موجود در حافظه تماس گرفته و با پخش صدای آژیر ، صاحب دستگاه را از ورود غیر مجاز به محل آگاه می کند .
شماره تلفن ها بر روی نمایشگر ۷segment قابل رویت بوده و همچنین تک تک شماره تلفن ها را می توان به تنهایی از طریق خط تلفن تست کرد . نوع تحریک ( مثبت و منفی ) و مدت زمان تحریک ( لحظه ای و سطحی ) نیز قابل انتخاب است .
این دستگاه توسط مهندسین ایرانی طراحی و تولید میشود پس خریداران محترم هیچگونه نگرانی بابت خدمات پس از فروش این دزدگیر اماکن نداشته باشند. ۱۲ ماه گارانتی طلایی دزدگیر کلاسیک از لحظه نصب دزدگیر بصورت پیامکی در سامانه ثبت خواهد شد.
خریداران این محصول با اطمینان خاطر از عملکرد صحیح و مطمئن این دزدگیر آژیری میتوانند با هزینه ای بسیار مناسب محیط خود را به یک سیستم هشدار دهنده اعلام سرقت مجهز کنند.
در صورتی وجود هرگونه ابهام و یا سوالی در مورد خرید محصول و یا نیاز به مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر میتوانید از بخش تماس با ما با شماره های مستقیم ما ارتباط برقرار کنید. کارشناسان ما بطور کاملا رایگان آماده پاسخگویی به سوالات شما هم میهنان محترم میباشند.

محتویات پک دزدگیر اماکن

دزدگیر کلاسیک Z4 ULTRA یک عدد
ریموت کنترل ضد هک دو عدد
تلفن کننده ۸ حافظه کلاسیک یک عدد
باتری ۱۲ ولت ۴٫۵ آمپر یک عدد
چشمی مادون قرمز دزدگیر یک عدد
بلندگوی دزدگیر اماکن یک عدد
جعبه بلندگوی فلزی یک عدد

قابلیت دستگاه مرکزی کلاسیک الترا

دستگاه های اعلام سرقت کلاسیک از سیستم رمز ۶۴ بیتی بهر مند هستند که این قابلیت امنیت اطلاعات مبادله شده بین کد های ارسالی از فرستنده ریموت تا دستگاه را برقرار میکند یعنی ۶۴ بیت آدرس حافظه رمز به نوع کدینگ این سیستم ها تعلق گرفته که به فرضیه سنتی سرقت کد ریموت در دزدگیر اماکن پایان میبخشد.
دستگاه مرکزی دزدگیر قابلیت اتصال مستقیم به تلفن کننده سیمکارتی را دارا میباشد در صورت استفاده از کلاسیک G1Ultra امکان کنترل کامل سیستم از طریق پیامک نیز وجود دارد. در صورت نیاز میتوانید پک دزدگیر اماکن سیم کارتی را تهیه کنید.
با توجه به نوع کد گذاری خاص این دستگاه امکان ست کردن چشم و یا سنسور بی سیم با دزدگیر به تعداد ۸ سنسور امکان پذیر میباشد. ورژن جدید دزدگیر کلاسیک قابلیت آدرس دهی چشم بی سیم و یا مگنت بی سیم را برای کاربر فراهم میسازد به نحوی که در صورت تحریک هر سنسور شماره سنسور تحریک شده به اطلاع مدیر سیستم میرسد که این ویژگی تنها در صورت استفاده از شماره گیر سیمکارتی امکان پذیر است.
با تغییر برنامه دزدگیر، در صورت قطع برق محیط بیش از ۴ ساعت آلارم خروجی به صدا در آمده و تلفن کننده ۸ حافظه نیز شماره گیری با تلفن های از پیش ذخیره شده در حافظه را آغاز میکند. مدت زمان آژیر نیز از ۲ تا ۷ دقیقه قابل تنظیم میباشد.
از مهمترین و کاربردی ترین ویژگی دزدگیر اماکن گلاسیک قابلیت تبدیل شدن به سیستم اعلام حریق است. حتما کنجکاوید که بدانید چگونه این امکان وجود دارد خب خیلی ساده با تغییر برنامه زون های دزدگیر از حالت ۱۲ ساعته به دائمی و اتصال آشکار ساز دود به این درگاه، سیستم به صورت دو منظوره یعنی هم اعلام سرقت و هم اعلام حریق عمل خواهد کرد و تنها با اضافه کردن سنسور تشخیص حریق این امکان در دسترس کاربر قرار خواهد گرفت.
سری جدید دستگاه های کلاسیک قابیلت کنترل از راه دور را توسط اپلیکیشن های اندروید و ios دارند و به راحتی لمس صفحه گوشی، کنترل کامل سیستم را در اختیار کاربر قرار میدهند.
قابلیت تلفن کننده ۸ حافظه کلاسیک
یک شماره گیر ساده و با کیفیت که امکان وارد کردن ۸ شماره ثابت و همراه را به کاربر میدهد. این auto dialle با سیستم مخابراتی پالس و تن به خوبی کار میکند و قابل برنامه ریزی توسط کاربر میباشد. حافظه از نوع دائمی است یعنی با قطع برق سیستم حتی طولانی مدت شماره های موجود در حافظه پاک نخواهند شد. حافظه آلارم نیز از دیگر ویژگی های تلفن کننده اژیری میباشد که فعال شدن دزدگر در غیاب مالک را به اطلاع میرساند. کاربر میتواند نوع تحریک تلفن کننده را به دلخواه خود برنامه ریزی کند دو حالت برای برنامه ریزی وجود دارد تحریک سطحی و دائمی در حالت اول در صورت تحریک سیستم شماره گیری آغاز شده و در صورت خاموش کردن دزدگیر توسط مالک شماره گیری به اتمام میرسد و در حالت دوم شماره گیری حتی پس از خاموش شدن سیستم ادامه دارد.
[/av_textblock]

[/av_one_full]