امکانات اپلیکیشن دزدگیر گپ G12

دزدگیر اماکن سیم کارتی گپ یا همان GAP G12 یک سیستم حفاظتی است که با سیمکارت کار میکند. این دستگاه ساخت داخل یوده و حاصل تلاش مهندسین ایرانی است. با توجه به درخواست مخاطبان وب سایت بر آن شدیم که امکانات سیستم را به همراه تصویر محیط نرم افزار شرح دهیم. در ادامه به معرفی قسمت های اصلی اپلیکیشن دزدگیر گپ میپردازیم.

منو اصلی اپلیکیشن دزدگیر گپ G12

سه گزینه اصلی اپلیکیشن دزدگیر گپ به رنگ قرمز زرد و سبز به ترتیب برای روشن، نیمه فعال و خاموش کردن پنل مرکزی بکار می روند.
توسط گزینه “توقف شماره گیری” میتوان شماره گیری با مخاطبین را متوقف کرد.
گزینه “توقف آژیر و شماره گیری” صدای پخش شده از بلندگو را نیز قطع میکند. اما سیستم همچنان نسلح است.
توسط فلش سمت راست بالای صفحه میتوان از اخرین وضعیت سیستم با خیر شد. وضعیت برق، روشن و یا خاموش بودن سیستم، وضعیت آژیر ها، و همچنین خروجی ها به اطلاع مدیر سیستم خواهد رسید.
در صورتی که چند سیستم حفاظتی را بخواهیم کنترل کنیم. علامت + در گوشه چپ را لمس کرده و دستگاه جدید را به نرم افزار اضافه میکنیم. دقت داشته باشید که به هر دستگاه یک رمز مجزا اختصاص دهید.

جهت مشاهده صفحه اصلی تنظیمات سیستم بر روی آیکون چرخ دنده پایین اپلیکیشن کلیک کنید.

لیست ریموت ها

میتوان سنسورهای بی سیم را جهت سهولت در گزارش گیری نام گذاری کرد. برای این کار روی “علامت مداد” کنار نام هر سنسور کلیک کنید. و پس از وارد کردن نام منطقه مورد نظر تغییرات را ذخیره نمائید.

تنظیم تاریخ و ساعت
با لمس گزینه ساعت و زمان، میتوان تاریخ و ساعت دستگاه بطور دقیق تنظیم کرد.
تنظیم تاریخ و ساعت در برنامه دزدگیر GAP در زمان گزارش گیری اطلاع دقیقی از تغییرات سیستم در اختیار کاربر قرار میدهد.

با لمس آیکون قفل صفحه جدیدی باز میشود که میتوان با وارد کردن رمز جدید رمز قبلی دستگاه را تغییر داد. تغییر رمز سیستم بصورت دوره ای به کاربران توصیه میشود.

با لمس آیکون نامگذاری ریموت ها صفحه ای باز میشود که میتوان تا ۸ ریموت کنترل را به نام های دلخواه تغییر داد. اگر بیش از یک نفر کنترل سیستم را در دست دارد. توصیه میکنیم تمامی ریموت ها را نامگذاری کنید. بدین منظور کنار نام ریموت بر روی آیکون مداد گوشه راست کلیک کرده و در صفحه باز شده نام شخص را وارد میکنیم. پس از تغییر نام ریموت ها روی گزینه ذخیره سازی کلیک کنید.

با لمس دکمه کنترل شارژ میتوان از میزان اعتبار ریالی سیمکارت دستگاه اطمینان حاصل کرد. دستگاه پس از چند لحظه گزارش اعتبار سیم کارت را به اطلاع مدیر سیستم خواهد رساند.
همچنین از طرسق گزینه شارژ سیم کارت میتوان از راه دور اعتبار ریالی را افزایش داد. بیاد داشته باشید در صورت استفاده از سیم کارت های دائمی نیازی به استفاده از این گزینه ها نیست.

این منو جهت نامگذاری خروجی های سیستم طراحی شده است. دستگاه گپ G12 دارای ۴ خروجی کنترل از راه دور است. میتوان تمامی این خروجی ها را برنامه ریزی و نام گذاری کرد. جهت کنترل روشنایی محیط، روشن و خاموش کردن وسایل برقی، ارسال فرمان درب باز کن، فرمان دادن به جک پارکینگ و ده ها امکانات دیگر میتوان از این خروجی ها استفاده کرد.

زون ها یا همان ترمینال های اتصال درگاه ارتباطی بین دزدگیر مرکزی و چشمی ها هستند. یکی از جدید ترین قابلیت های نرم افزار دزدگیر گپ تغییر نام زون هاست. جهت سهولت در امر گزارش گیری میتوان منطقه مورد نظر همچون اتاق خواب، ورودی، و دیگرمناطق را از طریق اپلیکیشن موبایل گپ نامگذاری کرد.
جهت تغییر نام زون ها در نرم افزار گپ بر روی آیکون مداد کنار نام هر زون کلیک کنید. نام دلخواه را وارد کرده و در انتها بر روی گزینه ذخیره سازی کلیک کنید.

                                    

نحوه پرداخت        راهنمای خرید       ارسال کالا   

                                 

حریم خصوصی        تماس با ما        درباره ما

                                                    

مراجعه حضوری شنبه تا چهارشنبه  ۹ الی ۱۶ 

شماره تماس : ۰۲۱۳۳۳۵۳۱۹۷ – ۰۲۱۳۳۳۴۵۵۰۷

محتوای این سایت توسط تیم فنی مهندسی پارسا تهیه شده است. هرگونه کپی برداری فقط با ذکر منبع مجاز است.

طراحی و توسعه توسط داده پردازی آبانمهر

                                                    

                                                                                   

نحوه پرداخت        راهنمای خرید        ارسال کالا        حریم خصوصی        تماس با ما          درباره ما

مراجعه حضوری همه روزه  ۹ الی ۱۶   شماره تماس : ۰۲۱۳۳۳۵۳۱۹۷ – ۰۲۱۳۳۳۴۵۵۰۷

محتوای این سایت توسط تیم فنی مهندسی پارسا تهیه شده است. هر گونه کپی برداری غیر مجاز، پیگرد قانونی دارد.طراحی و توسعه: داده پردازی آبانمهر