درباره فناوران پارسا

در سال ۱۳۸۴ جمعی از جوانان و دانش آموختگان صنعت الکترونیک و کامپیوتر گرد هم آمدیم و تحت نام فناورانِ پارسا (psscctv) فعالیت خود را با طراحی، نصب و راه اندازی سیستم های حفاظتی و نظارتی آغاز کردیم. طی سالهای آغازین با تقویت پایه های علمی و تجارب عملی در این عرصه توانستیم سهم کوچکی از بازار را برای خود ایجاد کنیم. با لطف و عنایت پروردگار امروزه پس از گذشت بیش از یک دهه فعالیت اجرایی و توزیع تجهیزات حفاظتی و نظارتی این مجموعه به دور از هرگونه شعار تبلیغاتی با هدف شناسایی نیاز مخاطبان خود در جهت برقراری امنیت بیشتر در جامعه قدم برمی داریم.

نصب، راه اندازی، تعمیر و نگهداری سیستم های حفاظتی و نظارتی پروژه های زیر:
  • دفاتر پستی استان تهران و البرز
  • شعبات بانک پارسیان در سراسر کشور
  • موسسات مالی ثامن الائمه در سراسر کشور
  • پست بانک ایران در استان تهران و سرپرستی جنوب کشور
  • تعاونی های اعتباری مولی الموحدین در استان تهران و البرز
  • و صدها مجموعه دیگر در سراسر کشور

از جمه مهم ترن دغدغه های ما جهت حفظ رضایتمندی مشتریان، پشتیبانی پس از فروش می باشد. به گونه ای که با ارائه راهکارهای فنی و مشاوره حضوری و همچنین راهنمایی های تلفنی و یا مجازی سعی بر آن داریم که هر گونه ابهام و یا نگرانی پس از خرید یک کالا را به حداقل برسانیم. در طی سال های واپسین با ایجاد واحد گارانتی و مجهز نمودن آن به انواع دستگاه ها و المان های لازم جهت خدمات رسانی مستقیم به مشتریان موفق شدیم آمار قابل قبولی را در جهت حفظ مشتریان خود در این زمینه به ثبت برسانیم.

فناورانِ پارسا در زمینه آموزش دوربین های مداربسته و دزدگیر اماکن به تازگی موفق به تجهیز کارگاهی کوچک جهت آموزش عملی و کاملا کاربردی این سیستم ها شده است. با توجه به وجود پاره ای محدودیت ها، آموزش فقط به صورت خصوصی(تک نفره) برگزار می گردد.

راه های ارتباط با ما

86 15 98 66 021 – 89 15 98 66 021